Питання–відповідь
-
Рішення РНБО України від 28.04.2017 «Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)»
Шановний клієнт!
Доводимо до Вашого відома, що для виконання рішення РНБО України від 28.04.2017 «Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», яке введено в дію Указом Президента України №133/2017 від 15.05.2017, ТОВ «Укрком» вживає заходи з припинення доступу до сервісів, які вказані у Додатку №2 до вищевказаного рішення. Таким чином, абонентам мережі ТОВ «Укрком» буде заблокований доступ до сервісів «Mail.ru» (www.mail.ru), соціально орієнтованих ресурсів «Вконтакте» (www.vk.com), «Одноклассники» (www.ok.ru ) та інших, відповідно до Додатку №2.
Для збереження Вашої інформації, яка розміщена на вказаних ресурсах, радимо перенести її на інші альтернативні ресурси найближчим часом.
З повагою, адміністрація ТОВ «Укрком». -
Гальмується відео онлайн в браузері - що робити?
* Драйвери відеокарти.
# Застарілі або некоректно встановлені драйвера можуть послужити проблемою у відтворенні відео.
* Апаратне прискорення відео в браузері.
# Ця функція в браузері може бути виключена, а іноді і включене (при неправильній роботі драйверів відеокарти або на деяких старих відеокартах) апаратне прискорення відео.
* Апаратні обмеження комп'ютера, ноутбука або проблеми з ним.
# У деяких випадках, на не самих нових ноутбуках, гальмування відео може обумовлюватись тим, що процесор або відеокарта не справляються з декодуванням відео в обраному дозволі.
Крім апаратних обмежень можуть бути і інші причини, що викликають проблеми з відображенням відео.
Високе навантаження на процесор, викликана фоновими завданнями (можна подивитися в диспетчері завдань), іноді - вірусами.
Дуже мала кількість місця на системному жорсткому диску, проблеми з жорстким диском, відключений файл підкачки при, одночасно, малому обсязі оперативної пам'яті.
*Інші варіанти.
Тимчасово відключити антивірус (якщо встановлено сторонній, а не використовується вбудований захисник Windows), перезапустити браузер.
Спробувати відключити всі розширення в браузері (навіть ті, яким ви на всі 100 відсотків довіряєте). Особливо часто причиною гальмування відео можуть бути розширення VPN і різні анонімайзери, але не тільки вони.
Якщо гальмує відео тільки в YouTube, перевірте, чи зберігається проблема, якщо вийти з облікового запису (або запустити браузер в режимі «Інкогніто»).
Якщо відео гальмується тільки на одному сайті, то є ймовірність, що проблема з боку самого сайту, а не у вас. -
Чому повільно завантажуються файли з інтернету?
* Багато ресурсів в мережі Інтернет обмежують швидкість скачування для стабільності роботи свого ресурсу.
* Якщо скачування відбувається через torrent, переконайтеся що є достатня кількість сідів і відсутність або незначне кількість пірів.
Сіди - ті хто роздають дані вам.
Піри - ті хто скачують в даний момент разом з вами.
* Ви працюєте у ваш тарифний пакет який вам надає провайдер.
Приклад: У вас тарифний пакет 50мегабіт / сек. І ви щось завантажуєте з мережі Інтернет, зі швидкістю ~ 6,25 мегабайт / сек. У такому випадку, Ви повністю завантажуєте Ваш канал і у вас не залишається вільного трафіку. -
Що робити, якщо довго відкриваються сторінки при хорошій швидкості інтернету?
Розглянемо рішення які можуть допомогти лише за умови, що у вас нормальна швидкість підключення до інтернету. Ну, скажімо, 3 Мбіт/сек (на завантаження) і вище. Якщо у вас при перевірці показує наприклад 50 Мбіт / с, а сайти ледве-ледве відкриваються, то рішення описані нижче повинні допомогти у вирішенні цієї проблеми.
Деякі варіанти:
* Повільне завантаження сайтів через переповненого кеша і куки браузера. Непотрібні доповнення. Заповнений диск C.
* Віруси, шкідливі програми.
* Проблеми з мережевими налаштуваннями.
* Зайві програми, які навантажують мережу і комп'ютер. Антивіруси.
Повільний VPN-сервер (якщо ви використовуєте VPN).
* Низька продуктивність комп'ютера
В першу чергу звернемо увагу на продуктивність комп'ютера. Крім довгого відкриття сторінок, проблема може виникати через довгий час відгуку комп'ютера (довго завантажується комп'ютер, відкриваються файли і папки, запускаються програми і т.п.).
Сторінки завантажуються не повністю. Браузер не до кінця відкриває сайти і картинки.
Найчастіші причини:
* Глюк браузера. Як правило, допомагає перезапуск браузера, перезавантаження комп'ютера, очищення кеша браузера.
* Проблема з доповненнями в браузерах. Іноді, деякі доповнення встановлені в браузері не дають повністю завантажувати сторінку. Найчастіше винні в цьому доповнення, які блокують рекламу на сайтах. -
Як перевірити чи зараховані кошти на мій особовий рахунок?
Ви можете зайти в Ваш Особистий кабінет (my.ukrcom.net) і перевірити чи надійшли Ваші кошти на особовий рахунок. Так само Ви можете зателефонувати до Сервісного центру та уточнити надійшла Ваша оплата.
Якщо оплата була проведена з Інтернет-банкінгу, переконайтеся що кошти були списані з Вашого рахунку. Зверніться в наш Сервісний центр і надайте фото/скан./скріншот квитанції по Viber. Ми допоможемо вам розібратися. -
Оплатили послуги Інтернет, але послуга не підключилася?
1. Якщо ви зробили оплату через систему Приват24 (Web, App, Термінал), то ваш платіж буде зарахований на рахунок протягом 30-40 хвилин і послуга буде автоматично підключена. Будьте уважні! Якщо протягом 1 години платіж не було зараховано, то перевірте чи було списання у вас коштів, уточніть в ПриватБанку чи була проведена транзакція вашого платежу коректно.
2. Якщо ви зробили оплату через іншу платіжну систему (Приклад: Monobank, Аваль, Ощадбанк, Альфабанк, Укрпошта і т.д.), то ваш платіж буде зарахований на рахунок протягом 1 - 10 робочих банківських днів. -
Що робити, якщо забув пароль від свого кабінету?
Для відновлення пароля подзвонить до сервісного центру.
-
Як правильно виміряти швидкість Інтернету?
Швидкість Вашого інтернету перевіряйте тільки через провідне (дротове) з’єднання, підключайте свій комп’ютер до роутера за допомогою кабелю т.з. «вита пара». Якщо Ви підключені до роутера через WiFi-з’єднання, то вимірювання покаже лише швидкість Вашого WiFi-з’єднання, а за якість зв’язку за технологією WiFi наша компанія відповідальності не несе.
Перевіряючи швидкість Інтернету, вимикайте VPN-тунель. При підключенні до Інтернету з використанням VPN-тунеля за швидкість ми також відповідальності не несемо. -
Чому швидкість Інтернету не співпадає із заявленою в тарифному плані?
Причини низької швидкості доступу:
Незадовільна якість устаткування користувача. Старий або погано налаштований роутер, застаріла мережева карта та не оновлені драйвери можуть значно вплинути на швидкість з’єднання. Також необхідно відмітити, що швидкість з’єднання Вашого устаткування (комп’ютер, ноутбук, планшет, телефон і т.д.) напряму залежить від типу підключення. Завжди було й досі залишається найстабільнішим підключенням до Вашого роутера (маршрутизатор) – по кабелю Ethernet (до 100 мбіт/сек).
http://speedtest.ukrcom.net
підключенням по WiFi необхідно враховувати максимальну можливість Вашого устаткування – це граничне значення. На практиці швидкість буде в 1,5-2 рази нижче. Це обумовлено пропускною спроможністю WiFi-модуля, який встановлений у Вашому пристрої, кількістю перешкод, відстанню до точки доступу. Детальніше з цим питанням можна ознайомитись самостійно за допомогою численних відеороликів, які розташовані в Інтернеті (наприклад, https://www.youtube.com/watch?v=truJG0ILWNc ).
Необхідно зазначити, що «високошвидкісний Інтернет» не може змусити працювати Ваш комп’ютер швидше. Іншими словами, комп’ютер, який був куплений 10 років тому, на сьогодні є вже слабшим навіть за сучасний смартфон в кілька разів! Тому не варто чекати швидкість 50мбіт/сек від Pentium 4 з 1GB ОЗП.
Програми, які уповільнюють роботу. До них можна віднести інтегровані в браузер панелі Ask, Yandex бар, Mail.ru та інші. Для відновлення достатньої швидкості достатньо буде їх видалити.
Повільні сервери. В цьому випадку проблема не у Вас, а на сайтах, якими Ви користуєтесь. Але це не впливає на швидкість перегляду та завантаження. Крім цього, територіальне розташування сервера має важливу роль. Інформація буде завантажуватися набагато швидше з серверів, які розташовані на території нашої держави, ніж з серверів поза її межами.
У підсумку можна зазначити, що на швидкість Інтернету впливає багато чинників, визначити які виходить не завжди. Тому, якщо Ваша швидкість відрізняється від заявленої незначно, це не утруднить користування мережею. У випадку, коли швидкість відрізняється в кілька разів, перевірте комп’ютер на наявність програм, які уповільнюють процеси завантаження, та оновіть драйвери. -
Підкажіть, у вас провідний або безпровідний Інтернет?
Ми маємо всі види підключення: безпровідний WiMax, по телефонній лінії ADSL, оптоволоконний GPON